Specjalista ds. zarządzania dostępami

  • Kraków, małopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 12 dni temu
Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.Specjalista ds. zarządzania dostępamiMiejsce pracy: KrakówOpis pracy:
  • Zarządzanie kontami osób i systemów, w tym tworzenie, przydzielanie, zabezpieczanie i wyłączanie dostępu do szerokiej gamy technologii, takich jak Windows Active Directory, AS400, Unix, Microsoft Exchange i inne niezależne aplikacje.
Zakres obowiązków:
  • Ochrona wrażliwych danych.
  • Praca samodzielna.
  • Udział w tworzeniu i optymalizacji procedur, dokumentacji oraz innych aspektów wsparcia organizacyjnego.
  • Rozwiązywanie problemów związanych z usługami.
  • Okazjonalna dyżurność w przypadku potrzeb biznesowych.
  • Czasami udział w projektach specjalnych lub dodatkowych zadaniach.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub odpowiednie doświadczenie w branży tożsamości i zarządzania dostępem.
  • Znajomość Windows/Active Directory w tym zarządzania użytkownikami, grupami i obiektami oraz strukturą jednostek organizacyjnych.
  • Zrozumienie obsługi MS Exchange/Skrzynki Pocztowej i zarządzania dostępem, uprawnienia NTFS i rozproszone systemy plików.
  • Umiejętność pracy z Powershell i skryptami.
  • Znajomość obsługi ServiceNow (incydenty i żądania), pakietu MS Office.
  • Dobre umiejętności komunikacyjne.
  • Znajomość Azure i zarządzania dostępem uprzywilejowanym (PAM) będzie dodatkowym atutem.
Pracodawca oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie na Umowę o pracę,
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym i osobistym;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Świadczenia pracownicze;
  • Środowisko sprzyjające nauce i rozwojowi.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Praca.pl