Specjalista ds. Kontroli Wewnętrznej (TUW PZUW)

PZU

  • Warszawa, mazowieckie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 25 dni temu
Twój zakres obowiązków
  • Projektowanie, analiza rozwiązań a także uczestnictwo w procesie wdrażania i rozwoju systemowych rozwiązań z obszaru kontroli wewnętrznej w organizacji
  • Analiza przepisów prawa, wymagań sektorowych i dobrych praktyk regulujących system kontroli wewnętrznej, w tym analiza i opiniowanie siatki wewnętrznych uregulowań i przyjętych rozwiązań kontrolnych w procesach
  • Aktywna współpraca z właścicielami biznesowym w analizie uregulowań prawnych a także identyfikacji kluczowych ryzyk oraz wypracowywaniu adekwatnych mechanizmów ich kontroli
  • Przygotowywanie okresowej informacji zarządczej w zakresie wykonanych zadań i przeprowadzonych analiz oraz oceny adekwatności i efektywności systemu kontroli wewnętrznej
  • Działania edukacyjne ukierunkowane na podnoszenie świadomości w zakresie roli sytemu kontroli wewnętrznej w kształtowaniu kultury zgodności organizacji
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: prawo/audyt/ubezpieczenia/finanse)
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku i zakresie wykonywanych zadań związanych z kontrolą wewnętrzną, audytem, compliance, zarządzaniem ryzykiem (preferowany sektor finansowy)
  • Znajomość regulacji prawnych i dobrych praktyk w obszarze systemu kontroli wewnętrznej, (dodatkowym atutem będzie praktyczna znajomość Rekomendacji H)
  • Zainteresowanie tematyką kontroli wewnętrznej i chęć podnoszenia kompetencji w tym zakresie
  • Komunikatywność a także umiejętności interpersonalne oraz zdolność zwięzłego i klarownego formułowania wypowiedzi w mowie i piśmie
  • Samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy oraz umiejętność działania pod presją czasu
  • Analityczne myślenie, kreatywność w tworzeniu rozwiązań i inicjatywa w działaniu
  • Znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana wiedza z zakresu IT oraz nowych technologii
To oferujemy
  • Praca w modelu hybrydowym z elastycznymi godzinami rozpoczęcia
  • Umowa o pracę na czas określony
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Pracowniczy Program Emerytalny w wysokości 7% opłacany przez pracodawcę
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)
  • Platforma benefitowa m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe
  • Elastyczna oferta grupowego ubezpieczenie na życie w wielu wariantach
  • Dostęp do bazy szkoleń cyfrowych oraz nowoczesnych platform edukacyjnych
  • Szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników i menedżerów
  • Coroczne konferencje i inicjatywy promujące rozwój kompetencji przyszłości, z udziałem uznanych prelegentów
  • Programy i działania wellbeingowe dla pracowników
  • 2 dni w roku na wolontariat pracowniczy (możesz zrealizować autorski projekt wolontariacki lub wziąć udział w akcji zorganizowanej przez Fundację PZU)
  • Możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach 15 sekcji PZU Sport Team (od Badmintona - po Żeglarstwo)
  • Najbardziej zielone biuro w Warszawie (PZU Park) ze strefami relaksu i siłownią
Nie czekaj i zgłoś się już dziś

PZU