Lekarz Okulista - Poznań (PZU Zdrowie)

PZU

  • Poznań, wielkopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
Twój zakres obowiązków
  • Dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce
  • Świadczenie usług w zakresie okulistyki
Nasze wymagania
  • Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku lekarza + wiedzę i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych
To oferujemy
  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie PZU Zdrowie o stabilnej pozycji rynkowej Centrum Medyczne w Poznaniu,
  • Umowa B2B,
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Wsparcie kadry zarządzającej oraz wykwalifikowanego personelu pielęgniarskiego i recepcyjnego,
  • Nowoczesny sprzęt medyczny oraz rozwiązania informatyczne w obsłudze Pacjenta,
  • Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)
  • Program Poleceń Lekarzy i Lekarek
  • Możliwość samorealizacji, doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji zawodowych.
  • Możliwość zaaplikowania bez CV. Dołącz plik zawierający: imię i nazwisko, numer telefonu, e-mail, specjalizację i nr PWZ
Nie czekaj i zgłoś się już dziś

PZU