Inżynier Sprzedaży

HR GO Recruitment

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
  • Aplikuj teraz
Dołącz do światowego lidera w dziedzinie technologii pomiarowej i automatyzacji!O firmie:Prowadzimy rekrutację dla firmy, która jest światowym liderem w dziedzinie technologii pomiarowej i automatyzacji stosowanej w procesach przemysłowych i laboratoryjnych.Jesteśmy rodzinną firmą z siedzibą w Szwajcarii. W 2021 roku osiągnęliśmy obroty netto w wysokości około 2,9 miliarda euro i zatrudniamy ponad 16 000 pracowników.Nasze urządzenia, rozwiązania i usługi znajdują zastosowanie w wielu branżach, m.in. w przemyśle chemicznym, farmaceutycznym, spożywczym, motoryzacyjnym i elektronicznym. Dzięki nim firmy mogą doskonalić swoje produkty, prowadzić gospodarczo opłacalne działania, a jednocześnie dbać o ochronę ludzi i środowiska.Firma została założona w 1953 roku. Od tamtej pory nieustannie się rozwija i wykorzystuje innowacyjne technologie, przyczyniając się obecnie do kształtowania cyfrowej transformacji przemysłu. Posiadamy 8 600 patentów i zgłoszeń patentowych, które chronią naszą własność intelektualną.Stanowisko: Inżynier SprzedażyMiejsce pracy: WarszawaZakres obowiązków:
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Budowanie „lejka sprzedażowego”
  • Pozyskiwanie nowych klientów do współpracy
  • Sprzedaż produktów / usług serwisowych / projektów na podległym obszarze
  • Organizacja / umawianie wizyt, spotkań
  • Follow up ofert
  • Praca z SalesForce
  • Dbałość o jakość danych
  • Wsparcie techniczne
  • Realizacja ustalonych planów działań sprzedażowo-marketingowych
  • Udział w seminariach branżowych
  • Organizacja Showtruck, wystaw, szkoleń i prezentacji na podległym obszarze
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, inżynierskie
  • Wiedza o produktach, usługach i branży
  • Umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji handlowych
  • Znajomość rynku lokalnego
  • Networking, w tym komunikatywność
  • Umiejętność współpracy
  • Otwartość na zmiany (elastyczność)
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stały kontakt z najnowocześniejszą techniką pomiarową
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze i atrakcyjny system premiowy
  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa.
Wróc do wyszukiwaniaNapisz swój list motywacyjnyZacznij pisać poniżej, a kiedy skończysz kliknij przycisk 'Zapisz' na dole strony.ZapiszPowrót