Kierownik sklepu - Nowy Elektromarket

PeoplePro

  • Rybnik, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
PeoplePro - to agencja kreatywna specjalizująca się w szeroko pojętym doradztwem personalnym.
Szukasz najlepszych członków do swojego zespołu?
Zależy Ci na wyspecjalizowanych kandydatach i dotarciu do grupy docelowej?
To nasze zadanie!
Znajdziemy dla Ciebie pracownika Twoich marzeń.
Dzięki doświadczeniu oraz opracowanej strategii pomożemy Ci w procesach rekrutacyjnych, która dopasowaną kampanią marketingową zabłyśnie na dzisiejszym przepełnionym ranku pracy.Dla Lidera branży RTV/AGD/IT
Poszukujemy Kierownika Elektromarketu
Dołącz do nas i rozwijaj się w branży RTV.
Czekamy na Twoje CVZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • zarządzanie zespołem (m.in. rekrutacja, wdrażanie i motywowanie pracowników, dbanie o ich rozwój, delegowanie i rozliczanie z zadań)
  • budowanie zespołu zdolnego realizować założenia biznesowe
  • utrzymywanie wysokiego poziomu jakości obsługi Klientów
  • kontrola przestrzegania standardów i procedur firmy
  • współpraca z innymi działami i dbanie o dobry wizerunek firmy
WYMAGANIA:
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • bardzo dobra znajomość procesów sprzedaży
  • silna orientacja na realizację celów biznesowych (KPI)
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • samodzielność i proaktywność w działaniu
OFERUJEMY:
  • umowę o pracę bez okresu próbnego
  • atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników
  • szkolenia menadżerskie
  • możliwość awansu
BENEFITY
  • premia świąteczna
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie karty MultiSport
  • nagroda jubileuszowa
  • opieka fundacji Mediaexpert „Włącz się!”
  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka
  • zniżki na zakup sprzętu z oferty Media Expert

Aplikuj.pl