Pracownik techniczny/Konserwator -LEROY MERLIN Piaseczno

Leroy Merlin

  • Piaseczno, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 19 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:Jakie zadania na Ciebie czekają?Utrzymanie stanu technicznego budynku i otoczenia zgodnie z przepisami prawa oraz standardami bezpieczeństwa firmy;Kontrolowanie stanu technicznego obiektu i wszystkich instalacji;Reagowanie na bieżąco na zaistniałe usterki i nieprawidłowości;Sprawność sprzętu technicznego oraz zlecanie jego napraw;Planowanie i przeprowadzanie prac konserwacyjnych oraz wykonywanie bieżących prac naprawczych zgodnie z posiadanymi uprawnieniami
WYMAGANIA:Kogo szukamy?Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (konserwator, pracownik techniczny);Posiadasz wykształcenie techniczne (np. elektryczne, budowlane);Jesteś nastawiony na działanie, szukasz coraz lepszych rozwiązań;Zależy Ci na bezpieczeństwie najbliższego otoczenia;Posiadasz uprawnienia na wózek jezdniowy, elektroenergetyczne, uprawnienia SEP i podest ruchomy - mile widziane.Kogo szukamy?Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (konserwator, pracownik techniczny);Posiadasz wykształcenie techniczne (np. elektryczne, budowlane);Jesteś nastawiony na działanie, szukasz coraz lepszych rozwiązań;Zależy Ci na bezpieczeństwie najbliższego otoczenia;Posiadasz uprawnienia na wózek jezdniowy, elektroenergetyczne, uprawnienia SEP i podest ruchomy - mile widziane.
OFERUJEMY:Co zyskasz dołączając do ekipy?Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etatProfesjonalne wdrożenie i przygotowanie do samodzielnej pracy;Możliwość udziału w programach rozwojowych oraz dostęp do kursów stacjonarnych i on-line;Udział w wynikach firmy w postaci premii kwartalnej oraz możliwość nabycia akcji Grupy Adeo;Pakiet benefitów pozapłacowych: kafeteria benefitów MyBenefit, Fundusz Świadczeń Socjalnych, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Karta Multisport, możliwość nauki języków obcych poprzez Platformę eTutor dla Ciebie i Twoich bliskich, smartfon (również do użytku prywatnego);Platformę psychologiczną, edukacyjną i wellbeingowa Mindgram z nielimitowanym dostępem do konsultacji ze specjalistami (psychologowie, terapeuci, trenerzy profilaktyki zdrowia), bo Twój rozwój i dobrostan są dla nas ważne;Możliwość udziału w licznych inicjatywach społecznych, organizowanych przez naszą Fundację Leroy Merlin Polska;Zniżkę pracowniczą na zakupy w sklepach LMP.

Aplikuj.pl