Programista SAP ABAP / Fiori ze znajomością HCM

Santander

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 2 miesiące temu
Programista SAP ABAP / Fiori ze znajomością HCMCountry: PolandTwój zakres obowiązków:
  • realizować się jako programista w obszarze SAP (ABAP) i mieć wpływ na rozwiązania wykorzystywane w całym Banku
  • projektować i rozwijać aplikacje w obszarze HCM
  • wdrażać najlepsze rozwiązania / systemy na rynku w obszarze HCM (SAP/Workday)
Oczekiwania:
  • minimum 3 letnie doświadczenie w programowaniu ABAP
  • znasz SAP Fiori / UI5 i innych technologii wykorzystujących HTML5, CSS, JavaScript, JQuery
  • dobrze znasz moduł HCM oraz procesy biznesowe w tym obszarze
  • masz doświadczenie w implementacji raportów, aplikacji transakcyjnych, rozszerzeń, interfejsów
  • skutecznie wspierasz użytkowników końcowych SAP HCM
  • potrafisz koordynować prace analityczne i developerskie
  • cechuje Cię komunikatywność i posiadasz umiejętności współpracy z wewnętrznym klientem biznesowym
  • znasz język angielski na poziomie sprawnego poruszania się w środowisku międzynarodowym zarówno w mowie i piśmie
To co oferujemy:
  • umowa o pracę lub B2B
  • prywatna opieka medyczna
  • karta sportowa MultisportPlus
  • system kafeteryjny MyBenefit
  • premia finansowa
  • bankowa oferta produktowa
  • pożyczki, zapomogi
  • pakiet ubezpieczeń grupowych
  • dofinansowanie do okularów
  • stosowanie autorskich kosztów uzyskania przychodu
  • benefity dla osób z niepełnosprawnościami
  • stosowanie najwyższych standardów zarządzania ryzykiem, dbanie o bezpieczeństwo naszych klientów i świadczonych usług
Jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami.

Santander