Dowódca zmiany - pracownik ochrony - Gdańsk

Solid Security

  • Gdańsk, pomorskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 17 dni temu
Dowódca zmiany - pracownik ochrony - Gdańsk Numer referencyjny: GDAD/11/04/2024/jobs.pl
Miejsce pracy: Gdańsk (pomorskie)Opis stanowiska:
  • Zarządzanie zmianą na obiekcie
  • Obsługa systemu monitoringu
Wymagania:
  • Dyspozycyjność
  • Spostrzegawczość
  • Wpis na listę KPOF
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Chęć do pracy w fajnym zespole
Oferujemy:
  • Stawka 33.00 zł brutto/h
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • System pracy: 12 godzinny 6-18 i 18-6

Jobs.pl