Monter / Ślusarz

Polimer Tech

  • Kraków, małopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 18 dni temu
Monter / ŚlusarzOPIS STANOWISKA:
  • Samodzielna praca lub pomoc przy montażu elementów stalowych zgodnie z rysunkiem technicznym;
  • Przygotowanie części składowych oraz powierzchni stalowych do spawania;
  • Bezpośredni udział w budowie urządzeń ciśnieniowych.
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie techniczne - mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi;
  • Sprawność manualna;
  • Staranność i dokładność;
  • Komunikatywność, kultura osobista i umiejętność pracy w zespole.
OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie / podstawa + motywacyjny system premiowy /;
  • Pracę w doświadczonym i rozwojowym zespole;
  • Rozwój zawodowy, podnoszenie kwalifikacji;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży przemysłu ciężkiego /m.in. petrochemia /;
  • System dodatków / ubezpieczenie, opieka medyczna PZU, karty MultiSport /.
KONTAKT:Tadeusz Jajecznica
+48 602 231 411CV prosimy kierować na adres e-mail: kariera@polimer.tech z dopisaną klauzulą nr 1 lub klauzulą nr 1 oraz nr 2, jak opisano w zakładce „Kariera” na stronie polimer.tech.

Jobdesk.pl