Elektromonter - umowa o pracę WOLNE WEEKENDY

Workhouse4You

  • Otwock, mazowieckie
  • 4 700-5 600 PLN miesięcznie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 20 dni temu
Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:Lokalizacja: Sobienki pow. Otwocki, woj. mazowieckieElektromonter - umowa o pracę! WOLNE WEEKENDY Miejsce pracy: Osieck (mazowieckie), Sobienie-Jeziory (mazowieckie), Góra Kalwaria (mazowieckie), Garwolin (mazowieckie), Wola Rębkowska (mazowieckie), Celestynów (mazowieckie), Wilga (mazowieckie), Karczew (mazowieckie), Parysów (mazowieckie)
Numer referencyjny: jobs.plOferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00-14:00,
  • wynagrodzenie w przedziale 4 700 zł - 5 600 zł brutto/mc w zależności od doświadczenia Kandydata,
  • premia wydajnościowa w przedziale 1 100 zł - 1 900 zł brutto/mc,
  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku w swojej branży.
Zadania:
  • instalacja rozdzielnic niskiego napięcia w systemie elektrycznym,
  • składanie szaf sterowniczych zgodnie z dostarczoną dokumentacją,
  • nadzór nad odpowiednią jakością oraz estetyką wykonanych elementów,
  • wykonywanie prac opierając się na planach i schematach elektrycznych,
  • przestrzeganie przepisów dotyczących BHP oraz dbanie o czystość na stanowisku pracy.
Wymagania:
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych- warunek konieczny,
  • wykształcenie elektryczne minimum zawodowe lub średnie- warunek konieczny,
  • rozumienie zasad działania i budowy rozdzielnic elektrycznych, w tym wiedza na temat ich składników, (takich jak przekaźniki, wyłączniki, zabezpieczające elementy, transformatory, liczniki elektroniczne, itp.),
  • umiejętność przeprowadzania montażu i instalacji rozdzielnic elektrycznych, włączając w to prace związane z podłączaniem kabli, przewodów oraz gniazd i złączy elektrycznych,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane,
  • sumienność, umiejętność pracy w zespole.
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub pod numerem 574 575 486.Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.Wybierz lokalizację:Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 23651Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office@workhouse4you.pl”. Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Jobs.pl