Inspektor

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
  • Aplikuj teraz
praca - etatOferowane stanowiskoInspektorForma zatrudnieniaetatPrzyjmowanie zgłoszeń11.04.2024 – 30.04.2024Miejsce pracyDąbrowa GórniczaIlość stanowisk1Firmowy adres e-mailinfo@clpb.plWymagania
  • Od Kandydata oczekujemy:
  • • wykształcenia wyższego lub średniego o profilu chemicznym, ochrony środowiska lub pokrewnym,
  • • gotowości do pracy w systemie zmianowym ciągłym (praca również w weekendy, święta),
  • • prawo jazdy kat. B,
  • • doskonałej organizacji pracy własnej oraz samodzielności w realizacji zadań.
Opis zadań
  • Opis stanowiska:
  • • realizacja zadań związanych z podstawową pracą w laboratorium,
  • • nadzór nad wyposażeniem laboratoryjnym,
  • • pobieranie i przygotowywanie próbek paliw stałych,
  • • pobieranie próbek gazowych.
Warunki zatrudnienia / Firma oferuje
  • Oferujemy:
  • • proces szkolenia wstępnego, przygotowującego do wykonywania prac laboratoryjnych,
  • • pracę w nowoczesnej oraz stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • • umowę o pracę po okresie próbnym,
  • • system szkoleń oraz możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji.
Forma składania aplikacjiOsoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny na adres: moszmidt@clpb.pl do dnia 30.04.2024rGłówna branża firmyInneDodatkowe informacjeWysyłając aplikację prosimy o dopisanie klauzuli o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu art. 4 pkt 1 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04), w celu udziału w obecnej rekrutacji i przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Centralne Laboratorium Pomiarowo - Badawcze Sp. z o.o., z siedzibą w Jastrzębiu Zdroju, przy ul. Rybnickiej 6. Jednocześnie oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz, iż zostałam/em poinformowana/y o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia, a także cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem” Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Po zakończonej rekrutacji lub upływie przechowywania zgodnie z klauzulą informacyjną RODO dokumenty zostaną komisyjnie zniszczone

Biura Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego