sprzątaczka

Micros

  • Kraków, małopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Firma zajmująca się sprzedażą części elektronicznych z siedzibą w Krakowie zatrudni osobę na stanowisko sprzątaczki.Do obowiązków pracownika na tym stanowisku będzie należało
sprzątanie i porządkowanie pomieszczeń firmy.Wymagania:
- chęć do pracy,
- staranność,
- posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.Oferujemy:
- stabilną formę zatrudnienia - umowa o pracę, stałe godziny pracy,
- pakiet Benefit,
- dofinansowania do wypoczynku pracowników oraz dzieci pracowników,
- prywatną opiekę medyczną.Miejsce pracy: Kraków - Bronowice.Osobom posiadającym orzeczenie o niepełnosprawności oferujemy dodatkowo:
- Prywatną opiekę medyczną oraz rehabilitację finansowaną w całości przez ZFRON;
- Dofinansowanie do: leków oraz sprzętu rehabilitacyjnego (np. okulary, protezy, aparaty słuchowe), do OC lub dojazdów do pracy, do turnusów rehabilitacyjnych, kursów (np. językowych, zawodowych).Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV na adres mailowy.

Lento

Podobne oferty pracy

  • Sprzątaczka w teatrze

    Zaklady Uslugowe

    • Kraków, małopolskie
    "EZT" to firma z ponad 30 - letnim doświadczeniem w branży usług czystościowych. Aktualnie poszukujemy osób do utrzymania czystości biur, korytarzy, sanitariatów i pomocy przy obsł…
    • 12 dni temu
  • Sprzątaczka biurowa

    FiberLink

    • Kraków, małopolskie
    Jesteśmy jedną z największych firm telekomunikacyjnych w województwie małopolskim dostarczającą swoje usługi do firm, instytucji oraz klientów indywidualnych, a dzięki realizacji a…
    • 10 dni temu
  • Kraków Sprzątacz/ Sprzątaczka - Utrzymanie czystości

    Merkury Market

    • Kraków, małopolskie
    Obowiązki: Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiadać będzie za utrzymanie czystości na terenie sklepu, oraz w pomieszczeniach przynależnych do obiektu handlowego. Wymagani…
    • 5 dni temu
    • Aplikuj teraz