Z-CA PREZESA DS. TECHNICZNYCH-OFPR/24/0245

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Namysłów, opolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0247
Obowiązki:nadzór całokształtu działalności działu technicznego,
nadzór nad terminowym i rzetelnym opracowaniem sprawozdań,
nadzór, uczestnictwo w odbiorach końcowych i pogwarancyjnych obiektów , przyjmowanie budynków do eksploatacji,
sporządzanie protokołów odbioru budynków,
sporządzanie protokołów określających wady i usterki,
sporządzanie protokołów likwidacji usterek i wad budowlanych,
wykonywanie wszelkich czynności związanych z uruchomieniem i prowadzeniem remontów w Spółdzielni,
kontrole robót- zgodnie z projektem, przepisami budowlanymi, warunkami technicznymi wykonania oraz aktualną wiedzą techniczną ,
współpraca z działem ekonomicznym w zakresie rozliczeń, przygotowywanie materiałów do dochodzenia i roszczeń opłat od użytkowników lokalu użytkowych,Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi – bez ograniczeń
  • asertywność, komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • znajomość prawa budowlanego
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Pozostałe wymagania:
  • [Umiejętność 2] : mile widziane studia podyplomowe w zakresie zarządzania nieruchomościami[Umiejętność 1] : znajomość prawa spółdzielczego i ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych, posiadanie uprawnień budowlanych[Inne] : Min. 5 letni staż na stanowisku kierowniczym;
Miejsce pracy: Reymonta 8, 46-100 Namysłów, powiat: namysłowski, woj: opolskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślonyStaż pracy: lata: 5Wymagane dokumenty: cv, osobiście, telefonicznieSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca