KUCHARZ- POMOC KUCHENNA

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Iława, warmińsko-mazurskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0928
Obowiązki:przygotowywanie dań znajdujących się w menuWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Wykształcenie:
  • gimnazjalne
  • zasadnicze zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • Wymagane doświadczenie zawodowe w zawodzie kucharz/pomoc kuchenna. Kontakt telefoniczny - Jaroszewska Dorota - 500-277-970Praca w godzinach 9.00-17.00
Miejsce pracy: 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca