Operator prasy krawędziowej - bardzo dobre zarobki

Willson & Brown Sp. z o.o.

  • Włochy (Warszawa)
  • 4 500-5 500 PLN miesięcznie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Willson&Brown Sp. z o.o. - od 20 lat działamy na rynku artykułów wspierających sprzedaż, zajmujemy się produkcją wysokiej jakości materiałów POS.W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:
Operator prasy krawędziowej – Warszawa; Włochy
Jeśli jesteś zainteresowany/a – zadzwoń tel. 500 121 929Zadania:
Ustawianie i obsługa pras krawędziowych (Amada)
Gięcie metali na prasach krawędziowych CNC
Kontrola jakości elementów (pomiar – suwmiarka, kątomierz)
Czytanie rysunku technicznegoWymagania:
Wcześniejsze doświadczenie na stanowisku operatora prasy krawędziowej
Wykształcenie w zakresie operowania maszynami mile widziane
Gotowość do pracy zmianowej (6-14; 14-22; 22-6)
Umiejętność pisania programów będzie atutem
Chęci do pracy i dokładność w wykonywanych obowiązkachOferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie (4500-5500 zł brutto / m-c)
Premie uznaniowe
Nowoczesny park maszynowy
Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej oraz pakietu sportowego
Lokalizacja miejsca pracy: Warszawa – dzielnica WłochyPaństwa dane osobowe będą przetwarzane przez Spółkę WILLSON & BROWN sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-273), ul. Muszkieterów 15c, KRS 64934 0 (Administratora Danych). W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do dostępu do danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, przeniesienia oraz ograniczenia przetwarzania danych przez administratora oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Żądanie usunięcia danych osobowych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji

Lento