PILARZ

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Lublin, lubelskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 12 dni temu
Numer oferty: StPr/24/1048
Obowiązki:Programowanie i konfiguracja maszyny do odpowiednich parametrów cięcia.
Mocowanie materiału na stole roboczym zgodnie z planem produkcji.
Monitorowanie procesu cięcia i dokonywanie ewentualnych korekt w razie potrzeby.
Zapewnienie utrzymania wysokich standardów jakościowych w uzyskanych elementach.
Przestrzeganie wszystkich zasad bezpieczeństwa w miejscu pracy.
Wykonywanie rutynowej konserwacji maszynyWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • podstawowe
Zawód:
  • Pilarz
Pozostałe wymagania:
  • Doświadczenie w obsłudze piły CNC lub podobnych maszyn, Zdolność pracy w zespole oraz samodzielności w podejmowaniu decyzji
Miejsce pracy: ZEMBORZYCKA 59h, 20-445 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślonyWymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyAdres www: www.formo.proKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca