KIEROWCA AUTOBUSU-KONDUKTOR

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 12 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0454
Obowiązki:Kierowanie autobusem, przewóz osób, sprzedawanie biletówWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Kwalifikacja wstępna przyspieszona dla prawa jazdy kat. D
  • Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. D
  • Kontakty z innymi ludźmi
  • wysoka kultura osobista
Wykształcenie:
  • podstawowe
Pozostałe wymagania:
  • [Inne] : Wynagrodzenie ryczałtowe + premie Istnieje możliwość sfinansowania lub dofinansowania prawo jazdy kat. D i/lub kursu na kwalifikacja wstępna
Miejsce pracy: PODMIEJSKA 20, 66-400 Gorzów Wielkopolski, powiat: m. Gorzów Wielkopolski, woj: lubuskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyStaż pracy: lata: 1Wymagane dokumenty: Brak danych.Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca