EKSPEDIENTKA W LOKALU GASTRONOMICZNYM (NR 0950)

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0950
Obowiązki:obsługa kasy fiskalnej, wydawanie gotowych potraw i napojów, prace pomocnicze w lokalu gastronomicznym.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • doświadczenie w pracy w zespole
  • sumienność, rzetelność, odpowiedzialność, samodzielność
  • obsługa kasy fiskalnej
Wykształcenie:
  • podstawowe
Miejsce pracy: Kruszwicka 1, 85-213 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: e-mail: vokarol@wp.pltelefon kontaktowy w godzinach 9.00-22.00: 535133806Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca