Księgowa/ Księgowy

Idea HR Group

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
IDEA HR GROUP (nr agencji 10618) to firma rekrutacyjna, która od wielu lat wyznacza nowe standardy w doradztwie personalnym. Świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych oraz poszukiwań bezpośrednich. Dla naszego klienta - firmy międzynarodowej, poszukujemy kandydata na nowe stanowisko
Księgowa/ KsięgowyZakres obowiązków:
  • Prowadzenie uproszczonej księgowości jednoosobowych działalności gospodarczych zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz spółek
  • Sporządzanie deklaracji ZUS
  • Współpracę oraz kontakt z klientami
  • Księgowanie faktur i wyciągów bankowych
  • Podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych
Pracodawca oferuje:
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Pracę firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Miłą i przyjazną atmosferę
Wymagane kwalifikacje:
  • Wykształcenie z zakresu rachunkowości i finansów
  • Doświadczenie pracy na stanowisku księgowym
  • Wiedzę odnośnie zasad i zagadnień dotyczących procesów księgowych oraz obowiązujących przepisów podatkowych
  • Znajomość systemu księgowego COMARCH OPTIMA (mile widziane)
  • Umiejętność planowania i organizowania czasu pracy
  • Znajomość języków obcych - będzie dodatkowym atutem
  • Sumienność i zaangażowanie oraz chęć podjęcia długofalowej współpracy

Jobdesk.pl