Pracownik produkcji amortyzatorów

Personal Progres

  • Rzeszów, podkarpackie
  • 4 500 PLN miesięcznie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 19 dni temu
  • Aplikuj teraz
Praca dla mężczyzn na produkcji w Polsce. Obecnie dla swojego kontrahenta który jest liderem w produkcji części samochodowe, poszukujemy pracowników do działu produkcji na stanowisko: pracownik produkcji amortyzatorów. Legalne zatrudnienie dla mężczyzn od zaraz. Miejsce pracy:Krosno (podkarpackie). Kontrahent to globalny dostawca motoryzacyjny z ponad stuletnią historią i wizją wzmacniania inteligentnej mobilności. W naszym krośnieńskim Zakładzie specjalizujemy się w produkcji oryginalnych amortyzatorów do do samochodów marki BMW, Lamborghini, Ferrari i wielu innych.Wymagania:
  • gotowość i dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym;
  • pracownik fizyczny;
  • zaangażowanie w wykonywane zadania;
  • wykształcenie techniczne lub zawodowe;
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami;
  • dokładność i precyzja w wykonywaniu zleceń;
  • legalność pobytu obywatela Ukrainy.
Obowiązki:
  • operator maszyn produkcyjnych;
  • kontrola jakości produktu;
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej;
  • realizacja zleceń produkcyjnych;
  • utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym;
  • praca zgodnie z wymaganiami jakościowymi i ilościowymi;
  • obsługa narzędzi pomiarowych;
  • praca w zespole;
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.
Nasza oferta:
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności od 4500 PLN/miesiąc+dodatki bonusy;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Ciekaw i pełna wyzwań praca w doświadczonym zespole;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego w dużej, prężnie działającej korporacji;
  • Program adaptacyjny dla nowego pracownika;
  • Wsparcie na etapie szkolenia stanowiskowego;
  • System płatnych poleceń do pracy;
  • Premia miesięczna;
  • Dodatkowa premia za brak absencji;
  • Niezbędne szkolenia i kursy wymagane na danym stanowisku;
  • Świadczenia z ZFŚS;
  • Darmowe zakwaterowanie.

polandpraca-ua