Projektant w Branży Budowlanej

KTI Poland

  • Żoliborz (Warszawa)
  • Stała
  • Pełny etat
  • 24 dni temu
Projektant w Branży BudowlanejMiejsce pracy: Warszawa, Żoliborz, Budynek VidiconZakres obowiązków:
  • Wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej w tym raportów i opisów technicznych.
  • Kontrola i weryfikacja dokumentacji technicznej.
  • Kompletowanie dokumentacji w obrębie zadania.
  • Koordynowanie prac zespołu projektowego z zakresu branży budowlanej.
  • Współpraca z pozostałymi branżami inżynieryjnymi KTI oraz firmami zewnętrznymi zaangażowanymi w realizację projektu przemysłowego.
Wymagania:
  • Doświadczenie w projektowaniu konstrukcji budowlanych w przemyśle rafineryjnym, petrochemicznym i/lub chemicznym - minimum 3 lata.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania w specjalności konstrukcyjno - budowlanej bez ograniczeń - wymagane/
  • Znajomość standardów i norm projektowych, w tym Eurokodów.
  • Biegła znajomość programu Autodesk Robot Structural Analysis Professional oraz doświadczenie w pracy z oprogramowaniem CAD firmy Autodesk.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę w firmie inżynieryjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Udział w ciekawych, wielobranżowych projektach realizowanych w kraju i za granicą dla renomowanych klientów w branżach: Oil & Gas, chemicznej i energetycznej.
  • Współpraca z wysokiej klasy specjalistami z kraju i zagranicy.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: opieka medyczna LUX MED, fundusz socjalny, ubezpieczenie NNW, Karta MultiSport.
ObserwujWłącz job alert? Co oznacza „Aplikuj szybko”?„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany. DrukujPoznajKTI Poland S.A.3KTI Poland S.A. jest międzynarodową firmą EPC oferującą usługi z zakresu projektowania, realizacji dostaw i budowy w przemyśle naftowym, gazowym, petrochemicznym, chemicznym i energetycznym.Główne kompetencje firmy KTI to:
- Instalacje rafineryjne, petrochemiczne i chemiczne;
- Studia technologiczne/ wykonalności;
- Doradztwo i zarządzanie projektami;
- Technologie wysokich temperatur.ObserwujWłącz job alert? Co oznacza „Aplikuj szybko”?„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Praca.pl