Zastępca Kierownika Sklepu CCC Elbląg

CCC

  • Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 20 dni temu
Zastępca Kierownika Sklepu CCC Elbląg10974Obowiązki
  • Blisko współpracował z Kierownikiem Sklepu - będziesz jego "prawą ręką" przy realizacji kluczowych zadań.
  • Zarządzać zespołem poprzez budowanie, motywowanie oraz rozwijanie pracowników.
  • Realizować wyznaczone cele sprzedażowe.
  • Analizować raporty sprzedażowe.
  • Dbać o ekspozycję i estetykę produktów w salonie
  • Dbać o miłą i profesjonalną obsługę klientów i wspierać ich w dokonywaniu trafnych wyborów zakupowych.
Wymagania
  • Posiadają doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie z branży retail.
  • Mają doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży.
  • Są zorientowane na wyniki i potrafią analizować raporty sprzedażowe.
  • Lubią rozmawiać z ludźmi i chcą pracować blisko Klientów.
  • Są pozytywnie nastawione - dla nas dobra atmosfera w miejscu pracy to podstawa.
  • Są graczami zespołowymi i chętnie pomagają innym.
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę.
  • Elastyczny grafik.
  • Opiekę medyczną, kartę Multisport i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.
  • Zniżki na zakupy w Grupie CCC (HalfPrice, CCC, eobuwie, MODIVO).
  • Nagrody za polecenia nowych pracowników w ramach programu referencyjnego.
  • Współpracę z ludźmi pełnymi pasji, którzy lubią się dzielić swoją wiedzą.
Źródło: CCC/Praca

Gowork