Prosta praca na produkcji od zaraz

HR Sigma

  • Tychy, śląskie
  • 3 400-4 400 PLN miesięcznie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 24 dni temu
Szukasz pracy, bez doświadczenia jako pracownik produkcji?Jeśli dysponujesz wolnym czasem, masz chęci i co najważniejsze jesteś zaangażowany
w wykonywane obowiązki, skontaktuj się proszę z nami, a na pewno odpowiemy.Prosta praca na produkcji od zaraz!Numer referencyjny: PP/LR/03/2023Miejsce pracy: TychyMiejsce pracy: Tychy,Do twoich obowiązków będzie należeć:
  • Proste prace manualne,
  • obsługa maszyny półautomatycznej - z możliwością przyuczenia.
Nasze wymagania:
  • gotowość do wykonywania prostej pracy fizycznej,
  • zaangażowanie w realizację określonego celu,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie trzy zmianowym,
  • gotowość do pracy w weekendy.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie,
  • umowa o prace tymczasową,
  • wynagrodzenie w przedziale 3400 zł do 4400 zł na rękę
  • atrakcyjny system premiowy,
  • bogaty pakiet socjalny w tym 300zł/msc na posiłki w firmie, ubezpieczenie medyczne, pakiet szkoleń rozwojowych.
Jeśli jesteś zainteresowany wyślij proszę swoje CV, przez formularz dostępny na portalu lub na adres mailowy lucja.rzeszutek@hrsigma.plW przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO:'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).'

HR Sigma