KIEROWCA KAT C/MAGAZYNIER

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Ostróda, warmińsko-mazurskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 12 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0644
Obowiązki:przygotować towar, przewozić.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. C
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Miejsce pracy: Olsztyńska 19, 14-100 Ostróda, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: -Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca

Podobne oferty pracy

  • Kierowca C+E

    Indyk-Mazur

    • Ostróda, warmińsko-mazurskie
    Firma Indyk Mazury w Ostródzie zatrudni na stanowisko: Kierowca C+E Szukamy Kierowców do Przewozu Mięsa Schłodzonego/Mrożonego lub Żywca Wymagania prawo jazdy kat. C+E o…
    • 2 dni temu
  • Operator Żurawia / Dźwigu kołowego 100 - 160t

    M.M.METAL-BUD MACIEJ MISZTALD

    • Ostróda, warmińsko-mazurskie
    Firma M.M. METAL-BUD to firma działająca w branży budowlanej od 2004r. Zakresem naszej działalności jest montaż konstrukcji prefabrykowanych betonowych oraz produkcja i montaż kons…
    • 18 dni temu