Asystent / Asystentka Działu Lista Cen

Api Market

  • Konstancin-Jeziorna, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
  • wsparcie operacyjne Działu Handlowego w zakresie kontaktu i współpracy z dostawcami
  • współpraca z innymi działami firmy
Nasze wymagania
  • jesteś osobą bardzo dobrze zorganizowaną, potrafiącą zaplanować swoje działania i dążyć do realizacji postawionych celów
  • bardzo lubisz pracować na danych i liczbach
  • potrafisz samodzielnie podejmować decyzje, a szybko upływający czas działa na Ciebie motywująco
  • trudne zadania traktujesz w kategorii wyzwań, a nie problemów
  • mile widziane doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie branży FMCG
  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność współpracy w zespole
  • dokładność, terminowość oraz zaangażowanie
To oferujemy
  • praca od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
  • umowa o pracę
  • profesjonalne wdrożenie i wsparcie
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • wynagrodzenie zawsze na czas
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.ObserwujWłącz job alert? Co oznacza „Aplikuj szybko”?„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany. DrukujPoznajAPI Market Sp. z o.o.2Api Market Sp. z o.o. to polska firma rodzinna, która od ponad 20 lat oferuje swoim Klientom najwyższy poziom usług i wyjątkową jakość asortymentu. Mamy już ponad 25 sklepów spożywczo - przemysłowych i prężnie się rozwijamy! To wszystko dzięki wysokiej jakości produktów, przyjaznej atmosferze w pracy i połączeniu tradycji z nowoczesnością. Jako główny cel naszej działalności stawiamy sobie satysfakcję i zadowolenie Klientów. Zaufaj nam i dołącz do naszego Zespołu.ObserwujWłącz job alert? Co oznacza „Aplikuj szybko”?„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Praca.pl