POMOCNIK BUDOWLANY

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Tarnobrzeg, podkarpackie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0463
Obowiązki:prace pomocnicze przy wykopach rowów, podawanie rur osłonowych,
Praca od 7-15 w Tarnobrzegu i okolicachWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • podstawowe
Wymagania pożądane:Umiejętności i uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
Pozostałe wymagania:
  • chęci do pracy
Miejsce pracy: Siarkopolowa 6, 39-400 Tarnobrzeg, powiat: m. Tarnobrzeg, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: CV, skierowanieSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca