Administrator i wdrożeniowiec Lotus Notes/Domino

TeamQuest

  • Czeladź, śląskie mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 18 dni temu
TeamQuest Sp. z o.o.Nasz Klient to największy polski deweloper powierzchni biurowych. Jego projekty wyróżniają się unikalną architekturą, nagradzaną w polskich i międzynarodowych konkursach. To, co wyróżnia naszego Klienta w branży budowlanej, to fakt, że samodzielnie zarządza wszystkimi kluczowymi procesami inwestycyjnymi: od akwizycji, projektowania architektonicznego, aranżacji wnętrz po generalne wykonawstwo i wykończenie powierzchni.Administrator i wdrożeniowiec Lotus Notes/DominoMiejsce pracy: Czeladź (mazowieckie)Numer referencyjny: 87227/jobs.plWymiar pracy: Pełny etatWymagania:
  • Przynajmniej 1-2 lata doświadczenia w zarządzaniu i/lub wdrażaniu rozwiązań opartych o środowisko Lotus Domino
  • Znajomość technologii programistycznych używanych w środowisku Lotus Domino
  • Biegłość w co najmniej jednym języku programowania innym niż LotusScript
  • Znajomość obsługi środowisk Windows i Linux, serwerów Apache, Samba i baz danych
  • Umiejętność konfiguracji serwerów i znajomość systemów wirtualizacji VMWare
  • Znajomość pojęć takich jak: adresacja, routing, NAT, OSPF
Dodatkowe atuty:
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
Oferujemy:
  • Kontrakt B2B
  • 26 dni wolnych płatnych od świadczenia usług
  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego
  • Pracę w najdynamiczniej rozwijającej się firmie sektora budownictwa
  • Pakiet medyczny premium
  • Zniżki na koncerty i imprezy
  • Dostęp do firmowej biblioteki
  • Paczki świąteczne
  • Premie okresowe, zadaniowe i uznaniowe
  • Fajne wyjścia integracyjne oraz wiele gier planszowych w biurze :)
  • Pracę w pięknych biurach, które zdobywają międzynarodowe nagrody!
  • Brak dress code'u
Obowiązki:
  • Wsparcie użytkowników w pracy z aplikacjami opartymi o Lotus Notes/Domino, w tym prowadzenie szkoleń z używanych aplikacji
  • Zarządzanie aplikacjami w środowisku Lotus Notes/Domino
  • Administracja serwerem Lotus Domino wraz ze środowiskami Sametime i Traveler
  • Opracowywanie i wdrażanie nowych modułów w środowisku Lotus w oparciu o framework Dysant
  • Wsparcie techniczne dla użytkowników w codziennych problemach z używanymi w spółce sprzętem, technologiami i systemami
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej
  • Raportowanie wykonanych działań
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Jobs.pl