SQL Developer - Troubleshooter @ interLAN

interLAN

  • Poznań, wielkopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Wykształcenie: wyższeDoświadczenie wskazujące na:
  • bardzo dobrą znajomość MSSQL i umiejętności programowania w T-SQL – poparta realnym doświadczeniem – warunek konieczny
  • umiejętności analizowania danych i ich interpretacji
  • praktyczną znajomość systemów operacyjnych Windows
Co nas dodatkowo ucieszy?
  • doświadczenie w analizie wstecznej aplikacji i kodów SQL
  • znajomość metod optymalizacji kodu SQL
  • doświadczenie we wdrożeniach oprogramowania
  • doświadczenie związane z administracją MSSQL, WINDOWS
  • znajomość branży TSL
Kim jesteśmy?Od ponad 15 lat pomagamy firmom z branży transportowej, spedycyjnej i logistycznej zwiększać efektywność procesów biznesowych, dostarczając im zaawansowany system klasy TMS – interLAN SPEED.Jesteśmy stabilnym i zgranym zespołem. Dbamy o pozytywną atmosferę pracy.Gdzie dołączysz?Szukamy osób do Działu Serwisu, w którym obecnie pracuje 16 Serwisantów - I i II linia.Do zadań Serwisu interLAN należy analiza i bieżące rozwiązywanie problemów dotyczących systemów interLAN, bieżący kontakt z klientami i wsparcie – telefonicznie i zdalnie, drobne prace rozwojowo-wdrożeniowe związane z oprogramowaniem TMS SPEEDPodział czasu pracy:85% Analiza zgłoszeń serwisowych
10% Testy
5% Wsparcie klientów,[Analiza zgłoszeń dotyczących problemów w pracy naszego systemu, w zakresie poprawności kodów SQL i spójności danych , Optymalizacja kodów SQL, Drobne prace rozwojowo-wdrożeniowe (konfiguracja oparta o SQL), Udzielanie wsparcia innym pracowników naszej firmy, Sporadyczny kontakt z kluczowymi klientami – użytkownikami naszego oprogramowania , Ciągły rozwój własnej wiedzy i umiejętności] Requirements: Windows, T-SQL, MS SQL, TSL, SQL Tools: GIT. Additionally: Private healthcare, Small teams, International projects, financial bonus system, integration meetings, Free coffee, Bike parking, Shower, Modern office, No dress code, Free parking.

No Fluff Jobs

Podobne oferty pracy

  • SQL Engineer/Developer (f/m)

    Santander

    • Poznań, wielkopolskie
    SQL Engineer/Developer (f/m) Country: Poland Poszukujemy SQL Engineera/Developera do obszaru: IT Financial Markets Products Development W IT Financial Markets Products Develo…
    • 1 miesiąc temu
  • PL/SQL Developer

    Raben Group

    • Poznań, wielkopolskie
    • Gądki, wielkopolskie
    Dołącz do naszego zespołu jako: PL/SQL Developer Miejsce pracy: Gądki (pow. poznański) Jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań? Masz w sobie DRIVE do podbijania świata? U nas…
    • 4 dni temu
  • Senior RPA Developer

    Arvato

    • Poznań, wielkopolskie
    Zadania: Wsparcie jednostek biznesowych w poszukiwaniu potencjałów i możliwości zastosowania rozwiązań RPA, Projektowanie, programowanie, testowanie i wdrażanie rozwiązań RPA zg…
    • 18 dni temu