Magazynier - Pakowacz

  • małopolskie
  • 27,70 PLN za godzinę
  • Umowa
  • Niepełny etat
  • 19 dni temu
Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:Magazynier - PakowaczLokalizacja: Kokotów, woj. małopolskieOferujemy:
  • współpracę od poniedziałku do piątku po 6-8h dziennie (możliwość dostosowania godzin rozpoczęcia),
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
  • wynagrodzenie w wysokości 27,70 zł/h brutto,
  • współpracę z firma będącą międzynarodowym liderem na rynku dystrybucji,
  • pełne szkolenie stanowiskowe.
Zadania:
  • pakowanie towarów zgodnie z zamówieniem,
  • utrzymanie czystości i porządku na magazynie,
  • współpraca z innymi pracownikami magazynu.
Wymagania:
  • pełnoletność,
  • dyspozycyjność w podanych dniach,
  • pełna sprawność fizyczna,
  • sumienność i umiejętność pracy w zespole.
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numerem 574575499.Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(małpa)workhouse4you.pl"Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.Workhouse4you(c.23651)

Fachpraca