KIEROWCA CE+HDS (NR 0900)

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 12 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0900
Obowiązki:przewoz towarów, praca w godz.7-15 lub 9-17Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. C + E
Wymagania pożądane:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • wykształcenie bez znaczenia, uprawnienia na HDS
Miejsce pracy: Budowlana 2, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca