Pracownik produkcji zwierzęcej

Stadnina Koni Prudnik

  • Prudnik, opolskie
  • 4 300 PLN miesięcznie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 12 dni temu
Numer oferty: StrPr/24/0000 Oferta ważna: od 2024-04-16 do 2024-05-23
Stanowisko: Pracownik produkcji zwierzęcej . .
Miejsce pracy: Wierzbiec, powiat prudnicki, gmina Prudnik, woj. OPOLSKIE
Ilość miejsc: 3
Zakres obowiązków: Obsługa zwierząt, dój krów na hali udojowej
Wykształcenie: Brak wymagań
Umiejętności i uprawnienia: Brak
Inne: Mile widziane doświadczenie w pracy w produkcji zwierzęcej
Wynagrodzenie: 4300.00 PLN
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Data rozpoczęcia pracy:
Miejsce pracy: Wierzbiec (gm. Prudnik, woj. OPOLSKIE)
Wynagrodzenie brutto: 4300.00 PLN
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40 Zmianowość: trzy zmiany
Praca w wolne dni: NIE Zatrudnienie od zaraz: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: NIE Zapewnienie wyżywienia: NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski: NIE
Wymagane dokumenty: Podanie, CV
Język składania aplikacji: polski
Adres:
Prudnik (gm. Prudnik, woj. OPOLSKIE), Polska
Telefon: 500-544-825
Adres e-mail:
Czy oferta jest subsydiowana: NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON: NIE
Nazwa firmy: Stadnina Koni Prudnik
Adres:
Mapa dojazdu