MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Złotniki, wielkopolskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0754
Obowiązki:Mechanik samochodów osobowych
Praca w godz. 8-16 od poniedziałku do piątkuWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • prawo jazdy kat. B
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Pozostałe wymagania:
  • Doswiadczenie, samodzielność, prawo jazdy kat. B.
Miejsce pracy: 39-300 Złotniki 211A, powiat: mielecki, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyStaż pracy: lata: 1Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt telefoniczny: 508828849Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca