Mechanik

Polimex Mostostal

  • Płock, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
MechanikMiejsce pracy: PłockTwój zakres obowiązków:
  • wykonywanie przeglądów, konserwacji i napraw sprzętu budowlanego,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z dokonanymi naprawami i przeglądami,
  • samodzielne diagnozowanie usterek,
  • wykonywanie napraw mechanicznych i elektromechanicznych sprzętu.
Nasze wymagania:
  • doświadczenie w pracy w zawodzie mechanika,
  • posiadanie uprawnień UDT konserwatorskich, uprawnień energetycznych SEP 1kV,
  • czynne prawo jazdy kat. B, gotowość do wyjazdów służbowych,
  • odpowiedzialność, dobra organizacji pracy własnej.
To oferujemy:
  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przyjazną atmosferę w ambitnym zespole,
  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
  • pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program rekomendacji pracowników).
Polimex Operator Sp. z o. o. - jedna ze Spółek Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, zajmująca się wynajmem i dzierżawą sprzętu budowlanego z obsługą operatorską, a także elektronarzędzi, sprzętu spawalniczego i urządzeń transportu bliskiego. Spółka wykonuje usługi w zakresie serwisu elektronarzędzi, sprzętu spawalniczego i innych urządzeń budowlanych, w tym urządzeń specjalistycznych i nietypowych. Firma prowadzi również doradztwo techniczne w zakresie organizacji, optymalizacji i wykorzystywania sprzętu oraz organizacji zapleczy i placów budów.Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal składa się ze spółek prawa handlowego zależnych i stowarzyszonych o profilach: produkcyjnym, handlowym i usługowym w sektorze energetycznym, nafta, chemia i gaz, budownictwo przemysłowe i produkcja.W skład Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal wchodzi spółka Polimex Mostostal S.A. jako podmiot dominujący oraz spółki Polimex Energetyka Sp. z o.o., Naftoremont-Naftobudowa Sp. z o.o., Polimex Budownictwo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Polimex Operator Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Polimex-Mostostal ZUT Sp. z o.o., Energomontaż-Północ Bełchatów S.A., Stalfa Sp. z o.o., Polimex Infrastruktura Sp. z o.o., Mostostal Siedlce Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Instal-Lublin S.AGrupa Kapitałowa Polimex Mostostal jest synonimem polskiego budownictwa przyszłości na światowym poziomie.Wykorzystując w pełni zasoby Spółek, czyli dobrze wykwalifikowaną kadrę, unikalne doświadczenie w realizacji inwestycji w formule EPC, liczne referencje i wysoki potencjał produkcyjny, Grupa Kapitałowa realizuje ambitne inwestycje budowlane w Polsce i za granicą.