Technik Serwisu

Konecranes

  • Gdańsk, pomorskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 18 dni temu
Technik SerwisuObowiązki
  • Prowadzenie okresowych przeglądów urządzeń dźwignicowych
  • Usuwanie awarii urządzeń na terenie firmy Klienta.
  • Doradztwo techniczne dla klientów w obszarze stosowanych rozwiązań i produktów.
  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług.
  • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientem.
  • Współpraca z zespołem sprzedaży serwisu oraz działami administracyjnymi.
  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej.
Wymagania
  • Wykształcenie min. średnie w kierunku elektrycznym
  • Doświadczenie w usuwaniu awarii i prac przy urządzeniach napędowych ( silniki 3-fazowe, przemienniki ) oraz układach sterowniczych.
  • Doświadczenie w pracy na wysokościach i sprawność fizyczna
  • Uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji do 1 kV - aktualne
  • Nastawienie na realizację celów, odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywane zadania.
  • Prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia w organizacji o wysokich standardach działania.
  • Umowa o pracę.
  • Przeszkolenie w zakresie wiedzy o produkcie i wsparcie ze strony firmy.
  • Wprowadzenie do firmy w ramach autorskiego programu „Buddy Program”
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, komputer.

Gowork