OPIEKUN EKSPOZYCJI

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Santok, lubuskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0439
Obowiązki:-nadzór nad osobami zwiedzającymi sale ekspozycyjne
-wydawanie kluczy do pomieszczeń biurowych
-obsługa imprez organizowanych przez Muzeum
-dokonywanie otwarcia budynku Muzeum wraz z wyłączniem systemu sygnalizacji włamania i napadu
-dokonywanie zamknięcia budynku wraz z wyłączaniem systemu sygnalizacji włamania i napadu
-sprzątanie sal ekspozycyjnych, pomieszczeń biurowych i ciągów komunikacyjnychWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Wymagania pożądane:Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Miejsce pracy: WODNA 2a, 66-431 Santok, powiat: gorzowski, woj: lubuskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca