PRACOWNIK OBSŁUGI TURYSTÓW- KIEROWCA MELEXA

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Sandomierz, świętokrzyskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0277
Obowiązki:- kierowanie melexem turystycznymWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
Wymagania pożądane:Wykształcenie:
  • podstawowe
Zawód:
  • Przewoźnik osób
Miejsce pracy: Krakowska 36D, 27-600 Sandomierz, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą Cv wysyłać na adres e-mail: solo.sieradzki@wp.plSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca