Pracownik administracyjno-biurowy

Doskonal sp. z o.o.

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Poszukujemy pracownika na stanowisko:Pracownik administracyjno-biurowyMiejsce pracy: RzeszówWymagania:- ukończona conajmniej praktyka lub staż na stanowisku biurowym,- znajomość pakietu MS Office.- znajomość obsługi urządzeń biurowych,- skrupulatność,- sumienność,- dobra organizacja pracy,- umiejętność pracy w zespole,- chęć stałego podnoszenia kwalifikacji,- minimum średnie wykształcenie lub mile widziane wyższe w kierunku administracji.Obowiązki:- organizacja grafiku spotkań dla Dyrektora,- prowadzenie rocznego kalendarza wydarzeń w Pogotowiu,- przygotowywanie sprawozdań, raportów i prezentacji,- katalogowanie i archiwizacja faktur,- telefoniczna obsługa klienta,- obsługa sprzętów biurowych,- przygotowywanie kompletu dokumentów na kursy i szkolenia,- przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami klientów,- przygotowywanie umów oraz innych dokumentów firmowych,- uzupełnianie baz danych,- komunikacja z innymi firmami i partnerami,- obsługa i rejestracja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,- dbanie o właściwy obieg dokumentów i przepływ informacji wewnątrz firmy,- pomoc przy organizacji podróży służbowych pracowników,- zamawianie materiałów biurowych.Oferujemy:- zatrudnienie w oparciu umowę o pracę,- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa, prowizja, premia),- przyjazny zespół i miłą atmosferę w ambitnym zespole,- możliwość pracy stacjonarnej, zdalnej lub mobilnej,- samodzielność.Dodatkowe informacje:Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres praca@pirkfis.pl Kontakt tylko mailowy. Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych następującej treści:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”Uwaga! Liczba stanowisk ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń w celu odbycia rozmowy kwalifikacyjnej. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Jobdesk.pl

Podobne oferty pracy

  • Pracownik administracyjno-biurowy

    Doskonal sp. z o.o.

    • Rzeszów, podkarpackie
    Poszukujemy pracownika na stanowisko: Pracownik administracyjno-biurowy Miejsce pracy: Rzeszów Wymagania: - ukończona conajmniej praktyka lub staż na stanowisku biurowym, …
    • 3 dni temu
  • Pracownik biurowy/ specjalista ds. sprzedaży

    Pako HR

    • Rzeszów, podkarpackie
    Twój zakres obowiązków: - Realizacja założeń sprzedażowych i marketingowych firmy w tym: Aktywna sprzedaż usług firmy, samodzielne pozyskiwanie nowych klientów, negocjacje i fina…
    • 25 dni temu
  • Pracownik magazynowy - kierowca

    DHL

    • Rzeszów, podkarpackie
    Pracownik magazynowy - Operator transportu wewnętrznego Wiemy doskonale, że ważna jest dla Ciebie stabilizacja, dlatego zapewnimy wsparcie doświadczonej kadry, opiekę trenerów, l…
    • 2 miesiące temu