SPECJALISTA D/S INWESTYCJI I UTRZYMANIA INFRASTRUKTURY

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Polska
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0089
Obowiązki:przeprowadzenie niezbędnych uzgodnień związanych z inwestycjami spółki, nadzorowanie i koordynacja procesu inwestycyjnego realizowanego przez spółkemiędy innymi przygotowanie umów, zbieranie ofert, ocena wykonawców, uczestniczenie w zebraniach roboczych z wykonawcami, współpraca z kierownictwembudowy i inspektorem nadzoru budowlanego, przeprowadzenie niezbednych dokumentów, realizacja obowiązków w zakresie przeglądów technicznych obiektów budowlanych itp.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • Obsługa komputera
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: budownictwo, elektrotechnika, energetyka
Wymagania dodatkowe:Języki:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Pozostałe wymagania:
  • mile widziane SEP GR.1 GR.2, rok doświadczenia na podobnym stanowisku w procedowaniu zamówień publicznych
Miejsce pracy: SŁUBICKA 50, 69-100 Kunowice, powiat: słubicki, woj: lubuskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyStaż pracy: lata: 1Wymagane dokumenty: skierowanie do pracySposób aplikowania: za pośrednictwem urzęduKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca