STARSZY REFERENT

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0703
Obowiązki:Prowadzenie dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy, nadzór nad terminowym wykonywaniem przez pracowników badań lekarskich, przygototwywanie danych do meldunków i sprawozdań w ramach realizowanych zadań.
Jedna zmiana 07:00- 15:00 od poniedziałku do piątku.
Wynagrodzenie 4380,00 + 15% premii regulaminowej+ dodatek stażowy.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Wymagania pożądane:Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Pozostałe wymagania:
  • Wykształcenie średnie/ wyższe, minimalne doświadczenie zawodowe w obszarze specjalizacji stanowiska, obsługa pakietu MS Office, umiejętność prowadzenia teczek akt osobowych, sporządzania wykazu godzin do listy płac, prowadzenia ewidenji czasu pracy.
Miejsce pracy: Eugeniusza Kwiatkowskiego 15, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca