Specjalista ds Handlowych

MOJ s.a.

  • Katowice, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Specjalista ds HandlowychObowiązki
  • sprzedaż na rynkach zagranicznych
  • przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje
  • aktywne pozyskiwanie klientów i budowanie relacji
  • reprezentowanie firmy na rynku zagranicznym
  • realizacja celów sprzedażowych
  • współuczestnictwo w realizowaniu strategii rozwoju firmy
Wymagania
  • doświadczenie w pozyskiwaniu klientów na rynkach zagranicznych
  • znajomość zasad handlu zagranicznego, Incoterms itd
  • znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
  • znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności negocjacyjne i łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność budowania długoterminowych relacji
  • wysoka motywacja do pracy
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • kreatywność
  • znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)
  • prawo jazdy kat B
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • doświadczenie pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie:
  • minimum średnie
Oferujemy
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • motywacyjny system wynagradzania oraz dodatek premiowy
  • PZU opieka zdrowotna

Gowork