Kucharz / Kucharka do pracy w Restauracji CristalPatio

Restauracja CristalPatio

  • Krynica Zdrój, małopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 23 dni temu
Obowiązki:
-Pieczenie, grillowanie, gotowanie na parze i gotowanie tradycyjne mięs, warzyw, ryb, drobiu i innych produktów spożywczych.
-Przygotowanie składników do gotowania, w tym porcjowanie, siekanie i przechowywanie żywności.
-Monitorowanie jakości żywności.
-Zapewnienie świeżości składników i produktów końcowych.
-Prezentowanie, przyozdabianie i aranżowanie gotowych dań.
-Utrzymywanie czystego i bezpiecznego miejsca pracy.
-Dezynfekcja miejsca pracy, sprzętu i naczyń.Wymagania:
-Znajomość technik kulinarnych
-Doświadczenie w obsłudze różnych urządzeń kuchennych.
-Znajomość przepisów sanitarnych.

Lento