MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH/ ELEKTROMECHANIK

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Lubawa, warmińsko-mazurskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0899
Obowiązki:Naprawa samochodów i diagnostyka samochodowa w nowoczesnym warsztacie.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
Zawód:
  • Mechanik pojazdów samochodowych* (wymagany staż - lata: 2)
Wymagania pożądane:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, mechaniczne
Pozostałe wymagania:
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi, narzędziami specjalnymi, znajomość podstaw rysunku technicznego, umiejętność diagnozowania pojazdów samochodowych i ich silników, wykonywania obsługi okresowej oraz wykonywania napraw pojazdów samochodowych i ich podzespołów.
Miejsce pracy: Olsztyńska, 14-260 Lubawa, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca