Specjalista/-tka wsparcia rekrutacji z j. niemieckim

Sales HR

  • Kraków, małopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 26 dni temu
Jesteśmy agencją rekrutacyjną która realizuje projekty na kluczowe stanowiska dla naszych klientów.Naszym klientem jest międzynarodowa korporacja poszerzająca jeden ze swoich zespołów o osoby ze znajomością języka niemieckiego.Szukamy kilku osób na stanowiskoSpecjalista/-tka wsparcia rekrutacji z j. niemieckim
KrakówZAKRES OBOWIĄZKÓW:Na tym stanowisku nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego uczymy na 3 tygodniowym szkoleniu, płatnym od pierwszego dnia.
Bardzo mile widziane są osoby zarówno z doświadczeniem np w obsłudze klienta niemieckojęzycznego (wyższa podstawa) lub bez doświadczenia, gotowe na wejście do świata HR.
  • wsparcie oddziałów firmy w Niemczech związanych z zatrudnionymi pracownikami
  • wsparcie działu rekrutacji (kontakt z kandydatami, obsługa procesu rekrutacji, umieszczanie ogłoszeń, odpowiedzi na wiadomości)
  • wprowadzanie danych do systemu, przygotowywanie dokumentów
  • udzielanie wsparcia pracownikom firmy w zakresie procesów
WYMAGANIA:
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - poziom C1
  • dobra znajomość języka angielskiego - poziom B2
  • gotowość do wejścia w branżę HR, rekrutację
  • pozytywna, otwarta osobowość, ciekawość drugiego człowieka
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta, firma nie zamyka się też na osoby bez doświadczenia
  • efektywne planowanie swojej pracy oraz nauki
  • gotowość do pracy stacjonarnej 2x w tygodniu z biura z dogodnym dojazdem, pozostałem 3 dni - zdalnie
OFERUJEMY:
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe : w zależności od doświadczenia, otwartość na oczekiwania kandydatów
  • dodatek językowy w zależności od poziomu języka niemieckiego
  • finansowy dodatek wakacyjny
  • atrakcyjne premie roczne
  • coroczne podwyżki
  • pełen pakiet benefitów : multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie
  • możliwość pracy 3 x w tygodniu z domu
  • laptop, telefon
  • dofinansowanie do nauki języków, szkoleń
  • standardowe godziny pracy, poniedziałek-piątek
  • możliwa pomoc w relokacji do Krakowa

Aplikuj.pl