Pracownik ochrony - obiekt biurowy Poznań

Securitas

  • Poznań, wielkopolskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
Opis firmyJesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.Obecnie do zespołu poszukujemy osób na stanowisko:Pracownik ochrony w obiekcie biurowym
Miejsce pracy: PoznańOpis stanowiska
  • monitorowanie stanu bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu,
  • kontrola systemu zabezpieczeń,
  • prowadzenie dokumentacji służbowej,
  • obsługa monitoringu oraz obchody kontrolne.
Kwalifikacje
  • umiejętność obsługi komputera,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • niekaralność,
  • dyspozycyjność.
Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • status ucznia/studenta.
Oferujemy:
  • umowę zlecenie z odprowadzeniem pełnych składek ZUS,
  • możliwość rozwoju w strukturach Securitas,
  • pracę w godzinach zmianowych,
  • płatne szkolenie,
  • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca,
  • możliwość zdobycia doświadczenia, nawet jeśli dopiero rozpoczynasz swoją karierę
  • ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków),
  • kompletne, bezpłatne umundurowanie,
  • możliwość korzystania z funduszu socjalnego w postaci pożyczek, zapomóg, dopłat do wypoczynku dzieci (ZFŚS),
  • profesjonalne i cykliczne szkolenia zawodowe.
Dodatkowe informacjeZainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania!Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Securitas