Specjalista ds.kadr i płac

Makropol Sp.z.o.o.

  • Poznań, wielkopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Agencja Pracy Tymczasowej Makropol Sp. z o.o. - nr wpisu 5447 dla swojego Klienta poszukuje pracownika na stanowisko:Specjalista ds. kadr i płac
Miejsce pracy: PoznańZakres obowiązków:
-Przygotowywanie i zarządzanie dokumentacją personalną (przygotowywanie umów, porozumień zmieniających, świadectw pracy) i aktywnym prowadzeniem akt pracowniczych zgodnie z zakresem prawa pracy
-Obsługa programu kadrowo-płacowego
-Prowadzenie dokumentacji związanej z członkostwem w Spółdzielni
-Obsługa programu PŁATNIK 
-Naliczanie wynagrodzeń, zasiłków i świadczeń oraz weryfikacja prawidłowości ich naliczeń zgodnie z obowiązującymi przepisami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków,
-Sporządzanie list płac
-Sporządzanie sprawozdań w zakresie spraw personalnych i płacowych do Urzędu Statystycznego
-Sporządzanie i przesyłanie drogą elektroniczną dokumentów rozliczeniowych i zgłoszeniowych do ZUSNasze oczekiwania:
-Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
-Wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe
-Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy
-Praktyczna znajomość programu Płatnik
-Odpowiedzialność, dokładność, sumienność, terminowość, dobra organizacja pracyOferujemy:
-Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:45-14:45
-Umowę o pracę
-Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie
-Pracę w przyjaznym, stabilnym i profesjonalnym zespoleZapraszamy do aplikowania

Lento