BRUKARZ

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Górno, świętokrzyskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/1363
Obowiązki:Wynikający ze stanowiskaWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • podstawowe
Pozostałe wymagania:
  • Mile widzane uprawnienia na koparko-ładowarki
Miejsce pracy: PAŃSKA 16, 36-051 Górno, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca

Podobne oferty pracy

  • Brukarz pomocnik brukarza

    Krukbud

    • Kielce, świętokrzyskie
    Wymagania Doświadczenie Kontakt z pracodawcą 886629125 Adres e-mail krukkielce@onet.pl…
    • 7 dni temu
  • Pomocnik brukarza

    Kobi-Bruk

    • Kielce, świętokrzyskie
    Opis stanowiska pracy Praca fizyczna Wymagania Uczciwość chęć do pracy Kontakt z pracodawcą 721517274 Adres e-mail kobi-bruk@wp.pl…
    • 6 dni temu
  • Brukarz / Pomocnik

    SEBEXBRUK

    • Kielce, świętokrzyskie
    Opis stanowiska pracy Firma działająca od 10 lat na rynku zatrudni brukarza z doświadczeniem oraz osoby jako pomocnik brukarza. Praca na terenie Kielc i okolic. Dojazd we wlasn…
    • 10 dni temu