Asystent księgowej

TAX-NET SA

  • Katowice, śląskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 20 dni temu
  • Aplikuj teraz
Biuro Rachunkowe TAX-NET S.A. to jedno z największych biur rachunkowych na Śląsku, firma notowana na GPW NewConnect, wielokrotnie nagradzana za swój profesjonalizm i kompetencje. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu, biuro świadczy usługi księgowe, doradcze i finansowe na wysokim poziomie. W skład spółki TAX-NET S.A. wchodzą obecnie 3 oddziały na Górnym Śląsku (Katowice, Zabrze, Mikołów) oraz oddział w Warszawie. Przejmując wiodące biura rachunkowe na Śląsku, TAX-NET systematycznie rozbudowuje bazę Klientów. Nasz profesjonalizm i skuteczność doceniło już ponad 1300 Klientów z różnych branż.Miejsce pracy (miasto) / Location KatowiceLink do strony z ofertąWojewództwo / Region śląskieWymagania względem kandydata / Job Requiremants
  • samodzielności i zaangażowania w wykonywane obowiązki
  • znajomości pakietu Office
  • znajomość programu księgowego Symfonia ERP lub Comarch ERP Optima
  • doświadczenie pracy w biurze rachunkowym
Zakres obowiązków / Job Description
  • segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju
  • wprowadzanie faktur oraz dokumentów księgowych do programu księgowego
  • archiwizowanie dokumentów księgowych
  • obsługa sprzętu biurowego
  • sporządzanie zestawień w Excelu
Oferujemy / Job Benefitspracę w przyjaznej atmosferze i możliwość rozwoju u boku doświadczonych specjalistów, pracę stacjonarną.

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach