Analityk Biznesowy

Bank Millennium

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 25 dni temu
Analityk BiznesowyNazwa Firmy: BANK MILLENNIUM SPÓŁKA AKCYJNA
Departament: ZESPÓŁ PRODUKTÓW I PROCESU KREDYTOWEGO
Rodzaj zatrudnienia: UMOWA NA CZAS NIEOKREŚLONYObowiązki:
  • Identyfikacja potencjału na automatyzację/robotyzację/optymalizację
  • Definiowanie wymagań biznesowych pod wdrożenie
  • Zapewnienie jakości wymagań biznesowych oraz przygotowanie wymagań dotyczących funkcjonalności systemu wspierającego korporacyjny proces kredytowy
  • Zarządzanie projektami wdrożeń rozwiązań digitalizacyjnych w korporacyjnych procesach kredytowych
  • Prowadzenie analiz procesowych w celu digitalizacji procesów
  • Identyfikacja technologii wspierających digitalizację procesów
  • Współpraca z biznesem, deweloperami oraz IT na wszystkich etapach projektu
  • Przewidywanie potrzeb interesariuszy oraz jednostek uczestniczących w procesie kredytowym
Wymagania:
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów transformacyjnych dla korporacyjnych procesów kredytowych
  • Praktyczna znajomość zagadnień dotyczących zarządzania projektami, szczególnie w obszarze robotyzacji, automatyzacji, digitalizacji i transformacji
  • Doświadczenie w mapowaniu procesów w notacji BPMN i przygotowaniu wymagań pod wdrożenia/zmianę
  • Umiejętność przygotowywania Business Case
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Zrozumienie architektury systemów i infrastruktury implementacyjnej
  • Znajomość zasad zarządzania procesem i jego usprawniania
  • Bardzo dobra znajomość aplikacji: MS Excel/MS PowerPoint
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Kreatywność w wypracowywaniu rozwiązań
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Samodzielność w prowadzeniu projektów i inicjatyw
  • Praktyczna znajomość metodyk PRINCE2, PMI, LEAN, SIX SIGMA
  • Doświadczenie w pracy w zwinnym środowisku (AGILE/SCRUM/DEVOPS)
Mile widziane:
  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów i analiz rozwiązań klasy RPA i AI
  • Praktyczna znajomość baz danych - zapytań SQL
Oferujemy:
  • Niepowtarzalne doświadczenie w kreacji workflow kredytowego
  • Pracę w dynamicznym, kreatywnym i przyjaznym zespole
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego, zdobycia wyjątkowego doświadczenia i poszerzania wiedzy w obszarze bankowości korporacyjnej
  • Bieżący feedback przy wykonywaniu zadań
  • Wsparcie przełożonego oraz kolegów i koleżanek z zespołu w trakcie wdrażania
  • Pracę pełną wyzwań o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności
  • Umowę o pracę
  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Program kafeteryjny, w którym dostępne są setki atrakcji, pracownicy sami decydują na co wykorzystają kwartalną pulę punktów, np. kartę sportową, bilety do kina
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego