Elektromonter

Randstad

  • Krapkowice, opolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 24 dni temu
Jeśli masz podstawową wiedzę na temat programowania sterowników PLC, to właśnie znalazłeś świetną pracę dla siebie.Wynagrodzenie ustalisz indywidualnie podczas rozmowy.Zgłoś się już dziś, bo okazje szybko uciekają. Zadzwoń lub wyślij SMS o treści "PLC" pod numer 725 300 308 lub aplikuj przez formularz. Porozmawiajmy o Twojej nowej pracy i powiedz ile chcesz zarabiać. CV - dołącz od razu, jeśli możesz lub wyślesz za chwilę.Praca w Krapkowicach.Elektromonter Nr ref.: 368/12/2023/AŁ/jobs.pl Krapkowice (opolskie)Oferujemy
  • wynagrodzenie zasadnicze nawet 7000- 8500 zł brutto (do indywidualnej negocjacji) + premie
  • umowa o pracę bezpośrednio z zakładem
  • pakiet szkoleń i możliwość uzyskania uprawnień
  • pomoc doświadczonych kolegów z zespołu i świetna atmosfera
  • poznanie nowoczesnych technologii oraz możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • benefity: bezpłatne korzystanie z siłowni w Krapkowicach, zakładowy fundusz świadczeń socjalnych, ubezpieczenie grupowe, paczki świąteczne, spotkania integracyjne
Zadania
  • instalacja maszyn i naprawy
  • programowanie PLC
Oczekujemy
  • wykształcenie min. technikum elektryk / elektromonter /automatyka przemysłowa / mechatronika
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22)
Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jobs.pl