Praktyki Letnie – Doradca Klienta w Oddziale Banku, Gdynia

Citigroup

  • Gdynia, pomorskie
  • Praktyka
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
Twój zakres obowiązków:Udział w szkoleniach wdrażających z zakresu wybranych produktów bankowych, modelu sprzedaży konta, księgi jakości i zasad badania NPSZapewnienie wysokiej jakości obsługi KlientaZarządzanie bieżącym ruchem klientów w oddzialeWstępna prezentacja produktów oferowanych przez bank i przekierowywanie do właściwego specjalistyEdukacja i wsparcie klienta w zakresie samoobsługi w ramach transakcji finansowych i niefinansowychRealizacja projektów z zakresu digitalizacji i poprawy jakości obsługi klienta w Oddziale SMARTUdział w akcjach marketingowychNasze oczekiwania:Wiesz, że obsługa Klienta to bardzo ważna misja i chcesz ją realizować każdego dniaPotrafisz grać zespołowo, a profesjonalizm i otwarta komunikacja to Twoje mocne stronyChcesz z nami stawiać swoje pierwsze kroki w rozpoznawaniu i realizowaniu potrzeb KlientaJesteś osobą przedsiębiorczą, która łatwo nawiązuje relacje z ludźmi i jest pozytywnie nastawiona do wykonywanych zadańNie boisz się obsługi trudnego KlientaBardzo dobrze posługujesz się językami polskim i angielskimZnasz dobrze pakiet MS OfficeJesteś studentem/studentką dowolnego kierunkuJesteś dyspozycyjny/a do pracy na pełny etat w okresie od 1 lipca do 13 września 2024Oferujemy:Umowę o pracę na okres Programu Praktyk Letnich oraz benefity pozapłacowe (w tym prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie na życie, dostęp do platformy e-learningowej Degreed, dofinansowanie do okularów korekcyjnych, dofinansowanie do udziału w zajęciach sportowych oraz kulturalno-rozrywkowych)Możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych w jednej z wiodących, międzynarodowych instytucji bankowychMożliwość poszerzenia wiedzy z zakresu ekonomii i finansów oraz poznania najlepszych praktyk sprzedaży i obsługi klientaWdrożenie do pełnionych obowiązków oraz wsparcie w rozwoju przez cały okres praktykMożliwość udziału w dodatkowych szkoleniach i spotkaniach integracyjnychOtwartość na Twoje pomysły i inicjatywęPrzyjazną, wspierającą atmosferę pracy w zespole doświadczonych ekspertów chętnie dzielących się wiedząDowiedz się więcej o Programie Praktyk Letnich w Citi Handlowy:Powyższe stanowisko usytuowane jest w strukturze Citi Handlowy (Bank Handlowy w Warszawie SA), zapoznaj się z naszą polityką prywatności:Job Family Group: Management Development ProgramsJob Family: InternTime Type: Full timeCiti is an equal opportunity and affirmative action employer.Qualified applicants will receive consideration without regard to their race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability, or status as a protected veteran.Citigroup Inc. and its subsidiaries ("Citi”) invite all qualified interested applicants to apply for career opportunities. If you are a person with a disability and need a reasonable accommodation to use our search tools and/or apply for a career opportunity review .View the " " poster. View the .View the .View the

Citigroup

Podobne oferty pracy

  • Bankier Klienta/Doradca Klienta w Banku

    All Victorys HR Rekrutacje

    • Gdynia, pomorskie
    Bankier/Doradca Klienta Indywidualnego, Biznesowego lub Inwestycyjnego w oddziale w Gdyni. Jeśli marzy Ci się: - Prestiżowa praca z klientami rozpoznawalnego banku słynącego z …
    • 16 dni temu
  • Doradca Klienta

    Bank Pocztowy

    • Gdynia, pomorskie
    Doradca Klienta Miejsce pracy: Gdynia Twój zakres obowiązków diagnozowanie potrzeb i oczekiwań Klientów, nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientami, realizacja celów s…
    • 16 dni temu
  • Doradca Klienta

    Bank Pocztowy

    • Gdynia, pomorskie
    Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na www.pocztowy.pl/kariera Bank Pocztowy świadczy bezpieczne i proste usługi finansowe w placówkach własnej sieci, a także w Urzędach Pocztowych na …
    • 13 dni temu